Küsi hinda ja infot

CUBICLE MATRESS BABY

Mudelid on disainitud ja toodetud vastavalt Agricow’ traditsioonidele: täiuslik kombinatsioon keskkonnasäästlikkusest ja ökonoomsusest tänu taaskasutatavate materjalide ning kõrgtehnoloogiliste kangaste kasutamisele.

Kogemused näitavad, et madratsite kasutamisega on vähenenud mastiidi esinemine ning piima tootlikkuse tõus ulatub üle 20%.

BABY ja ECO-LATEX sisaldavad pehme materjali kihiti (näiteks lateksit, kummilaaste või kummi), mis annab igale asemele pehmuse ja mugavuse, ning on kaetud kootud veekindlast polüpropüleenvõrguga. Kuna madratsitesse ei teki lohkusid, püsib lehm puhas ja terve.

AGRICOW Baby lamamismadrats on traditsiooniline matt piimalehmadele, mis koosneb kuuest kummilaaste ja kummi täis kambrist. 10 cm paksune, kompaktne ja väga paindlik – sobib täiuslikult ühtlase betoonpõrandaga latritesse. Parandab lehmade puhkeasendi kvaliteeti ning lehmade tootlikkust, kuna vähendab marrastuste ja vigastuste riski. Neelab püsti tõusmise ja pikali heitmisega kaasneva põrutuse põlvedele. Madrats saavutas 2007 aastal parima tulemuse rahvusvahelisel Dansk Landbrugs Farm Testil.

Saadaval järgnevates mõõtmetes:

125x175x10 cm h.
Kaal kg. 90 tükk

Võimalik tellida erimõõdus väikeste loomade jaoks.