Küsi hinda ja infot

JOZ-Tech JT200 Evo

JOZ-Tech JT200 Evo on täisautomaatne lägarobot piimakarja lautades ribi-põrandate puhastamiseks. Tänu äärmiselt suurele võimsusele on põrandad alati puhtad ning ka lehmad ja nende puhkealad püsivad väga puhtad.

Sinu valitud aegadel lükkab loomasõbralik JOZ-Tech sõnnikukäigud puhtaks. Robot liigub transpondrite järgi ja teab tänu sellele alati täpselt, kus ta laudas asub. Uuendatud asendimõõtmis moodul omab kuni 35% suuremat transpondri tuvastamisulatust. Robotil on kaks hooldusvaba AGM akut. Laadimine ja vee tankimine toimuvad automaatselt laadimisjaamas, mille saab laudas paigutada lehmade ulatusest välja jäävasse kohta.

Sobiv igasse lauta

JOZ-Tech sobib peaaegu kõigisse lautadesse. Suured pinnad nagu ootealad ja väga laiad sõnnikukanalid pole probleemiks. JOZ-Techi maksimaalne tööaeg on umbes 18 tundi ööpäevas. Robot on suuteline omaenda telje ümber pöörlema ning tänu niisugusele manööverdamisvõimelisusele on võimalik hästi puhastada ka kitsamaid sõnnikukanaleid ja koridore.

Mitu puhastustrajektoori

Robotisse saab programmeerida erinevaid puhastamistrajektoore. Nii on võimalik iga lauda osa konkreetsel ajal eraldi puhastada. Näiteks võite puhastada ootealasid pärast lüpsi ning robot ei lähe kohe pärast söötmist söödakäikude lähedust puhastama. Trajektoori programmeerimine on lihtne ning vajab teostamist vaid korra trajektoori kohta. Põranda sees asuvad transpondrid kindlustavad, et robot sõidab alati täpselt mööda õiget trajektoori. Otseloomulikult on JOZ-Tech võimeline liikuma ilma seinaorientiiri või kiireta (vaba trajektoor).

Pihustusseade

Pihustusseade sobib täiuslikult lauda kuivade alade paremaks puhastamiseks. Veepaakidega pihustusseadmel on 100-liitrine mahutavus. Paake täidetakse laadimisjaamas automaatselt ning robot kasutab vastavalt vajadusele eesmisi ja/või tagumisi pihusteid.

Tõsteseade

Robotil on ainulaadselt programmeeritud skreeperi tõsteseade, näiteks ülekäikude ületamiseks või järsemast kallakust üles-alla sõitmiseks.

JMS võimaldab kasutajal omada pidevat ülevaadet seadmest
Robot suhtleb J-Load laadimisjaamas paikneva J-Link’iga juhtmevabalt. J-Link on ühendatud internetiga. JOZ juhtimissüsteemi (JMS) abil saab kasutaja oma JOZ-Tech robotit kontrollida ja seadistada arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu. Tänu sellele süsteemile on ka hooldustehnikutel alati robotile ligipääs. JMS annab ööpäevaringse ligipääsu masinatele ja andmetele. Kõike seda kliendi töö kergendamiseks.

Loomasõbralik

Tänu hääletule ajamile on JOZ-Tech ääretult loomasõbralik süsteem, millega lehmad kiiresti harjuvad. Veel enam, robot on varustatud JOZi ainulaadse lehmaohutussüsteemiga.

JOZ-Tech eelised:

  • Puhtad ja kuivad sõrad
  • Puhtamad latrid ja parem hügieen
  • Puhtamad udarad
  • Säästab tööjõudu
  • Puhastab kogu põrandapinna, sealhulgas ooteala ja ülekäigud
  • Suurim võimsus
  • Loomasõbralik tulemus ja lehmaohutussüsteem
  • Täiuslik lahendus just sinu vajadustele