Küsi hinda ja infot

Tarvikud

Klassikaline lüpsiplats

1200 mm pikkuse sammuvahe, 28° paigaldusnurga, sirge 2 m laiuse põranda ning praktiliselt ja selgelt paigutatud elementidega uus lüpsiplats tagab liikumisvabaduse ja ohutud töötingimused.

Tänu modulaarsele konstruktsioonile on võimalik kergesti luua erinevates suurustes lüpsiplatse vahemikus 2×4 kuni 2×20. Platsi raamistikku on võimalik paigaldada nii seinale kui ka eraldiseisvalt.

Kalasabaplatsile on soovi korral võimalik lisada lisasöötmissüsteem ühtsena kogu karjale või sidudes selle karjahaldustarkvaraga, piimatootlikkusest sõltuva individuaallisasöötmisega. Sõltuvalt soovitud automatiseerituse tasemest on saadaval lai valik PULSATRONIC automaatseid lahendusi.

Automatiseerimise astmed PULSATRONIC E, PULSATRONIC A+ ja PULSATRONIC M võtavad arvesse kasutajaspetsiifilisi tingimusi.

Mõiste PLUSATRONIC on valitud tähistama tõhusat ja tõrgeteta tööd ning haldab kogu lüpsiprotsessi udarasõbralikul ja produktiivsel viisil. Tänu järeleproovitud vahedesinfitseerimisele on tagatud udara stabiilne tervis. Kalasabaplatsile on võimalik lisada ka pöörlev kiirvabastusvärav.

Optimaalselt kohandatud tipptehnoloogiliste kontrollseadmetega ning tugeva ja stabiilse ehitusega lüpsiplats tagab töökindluse ka suurte karjade pideval lüpsmisel.