Küsi hinda ja infot

Tarvikud

Piim konveierilindilt

Karussellplatsi iseloomustab loomade pidev peale- ja mahaliikumine ning sellest tulenevalt grupiviisiliste vahetuste vajaduse puudumine. Lüpsja eest mööduvad 16-60 lüpsikohta, kus lehmad paiknevad kalasabakujulistes ridades.

Lühikesed vahemaad ja suur kasutusmugavus tagavad parimad töötingimused ja kõrge võimekuse. Vajalik on vaid udara eelhooldus, lüpsikannude kinnitamine ja start. Ülejäänuga tegeleb automaatne lüpsisüsteem PLUSATRONIC.

Optimaalse lüpsiprotsessi ja lõpu saavutamiseks võib kasutada tavalist lüpsiriista eemaldust või IMPULSA ProfiMelkarm lahendust.

Alusvankri disain on töökindel. Kõiki struktuurseid teraselemente saab vajadusel vahetada kasutamise jooksul tekkivate lüpsivahede ajal. Tugevdatud põrandavõred kindlustavad loomadele stabiilse jalgealuse. Saadaval on ka kaetud kinnised põrandalahendused.

Karussellplatsidele saab lisada lisasöödaautomaadid nii karjale mõeldud kui ka individuaalsete kogustega. Lisasööda väljutamine on peaaegu tolmuvaba. PULSATRONIC M automaatsüsteemiga kaasneb automaatne peatumise funktsioon. Karussellplats peatatakse automaatselt kohe, kui loom ligineb väljumisalale enne lüpsi lõpetamist. Pealetuleku alal paiknev süsteem tagab, et igale lüpsikohale liigub korraga vaid üks loom. Kõik lüpsikohad on varustatavad juhtivusanduritega. Infektsioonide tõhusaks vältimiseks pestakse, desinfitseeritakse ja loputatakse nisakannud automaatselt pärast iga lüpsiperioodi.

Karussellplatsi liigutab järeleproovitud ja tugeva ehitusega hammaslattajam. Kasutatakse vaid üht ajamit. Platsi pöörlemiskiirust saab seadistada vahemikus 6.5 kuni 18 minutit täispöörde kohta.