Küsi hinda ja infot

Kõrgrõhuga lägapump ER3-E HD

Kõrgrõhuga ER3-tüüpi tsentrifugaalne lägapump on varustatud õhkjahutusega elektrimootoriga ja sobib statsionaarseks kasutamiseks segamisfunktsiooniga pumbana erinevates lägahoidlates.

Pump on varustatud kolmesuunalise klapiga, mis võimaldab ümberlülitamist pumpamise ja segamise vahel. Segamisotsik on kallutatav 270° horisontaalselt ja 60° vertikaalselt. Segamisotsiku abil on võimalik läga enne pumpamist ühtlustada, ajades segamini põhja settivad ja pinnale kerkivad kihid.

Vastupidav Euro-P tiivik suudab muuta ajami võimsuse suureks läga voolukiiruseks. Terasest valmistatud tiiviku eriline disain koosneb tugevdatud lõikeservadega sisselaskekruvist, mis purustav heinad ja kõrred. Tugevast malmist valukorpus peab vastu ka kõige kulutavamatele rakendustele ning on parandab oluliselt pumba tööiga.

Baaspikkus pumplale sügavusega kuni 1.65m; edasised pikendused on saadaval sammudena 25cm. Tellimisel valmistatakse erimõõtusid. 90° põlv ühendub väljutuseks põrandaaluse toruga. Varustatud tugevdatud laagrite ning kõrgerõhulise tiiviku ja pikendatud siseveoteoga tahkete osakeste peenestamiseks.