Küsi hinda ja infot

Lägaseparaator 400

Euro-P separaator (lägaseparaator) vastab kõrgematele nõuetele. Kõik lägaga kokku puutuvad osad on valmistatud üleni roostevabast terasest ning on seega äärmiselt vastupidavad.

Läbimõeldud disain lubab seadet rakendada nõudlikes ja keerulistes tingimustes nii tööstuse kui põllumajanduse vallas.

Kompaktne „tüüp 400 separaator“ on disainitud spetsiaalselt väikesemahuliste rakenduste jaoks, võrreldes suuremate tüüp 600 ja tüüp 1000 seadmetega.

Separaator sobib kiuliste ja muude tahkete osade vedelikust eemaldamiseks mitmesugustel otstarvetel. Võimalused ulatuvad magamisaluste ja toidu osakeste eemaldamisest lägast kuni biogaasi tootmisel substraadi eraldamise ning ka reovee ja solgi eraldamise rakendusteni tapamajades, pruulkodades või muudes toidutööstuse jääkidega kokku puutuvates paikades.

Separaator annab kõrge läbilaskevõime madala energiatarbe juures.

Harilikud kasutusalad

Läga separeerimine
Biogaasi tootmine
Toidutööstus

Kuidas see töötab

Separeeritavad vedelikud pumbatakse masina tagumisse ossa. Toorläga voolab pöörlevasse roostevabasse trumlisse, kus vedel osa voolab kogumisanumasse ja väljutatakse masina kõrvale. Ülevool ennetab ületäitumist, sisendvoolu kohandamist ei ole vaja (näiteks ebaühtlase voolu kompenseerimiseks, kui vedelikutase tünnis langeb). Hõljuvad kiulised ja muud tahked materjalid „pigistatakse välja“ kahe sammu jooksul kummikattega rullikude ja trumli vahel. Masina eesosas kraabib eraldatud kuiva tahke aine pöörlevalt trumlilt ära sünteetiline skreeper ning tahke aine libiseb eesmist šahti mööda minema.