Küsi hinda ja infot

Skreeperite tööorganid

JOZ pakub optimaalselt töötavaid sõnnikuskreepereid igat tüüpi põrandatele ja kõigile loomadele, lautadele nii piimalehmade, lihakarja, sigade, partide, kanade ja hobuste jaoks.

Lehmade heaolu mõjutab sinu tulemust

Lehmade heaolu on sinu äriks oluline majanduslik parameeter ning määrab osaliselt sinu äritulemused. Kõndimistingimused põrandal mõjutavad loomade mugavust. Libedal põrandal ei liigu ükski loom kiiresti ega sujuvalt. JOZ sõnnikuskreeper parandab seda olukorda märkimisväärselt. Tulemuseks on mugav ja hügieeniline keskkond nii sulle kui ka sinu loomadele.

Erinevat tüüpi põrandad

Loomulikult mõjutab kõndimistingimusi ja seega ka loomade mugavust põranda tüüp. Rangemate keskkonnanõuete ja seadusandluse raames ei ole põranda tüüpi alati võimalik vabalt valida. Kõigil puhkudel on meil olemas sobiv sõnnikueemaldussüsteem iga põranda jaoks.

Varuosad ja hooldus

JOZ sõnnikueemaldussüsteeme kasutades ei ole vaja tõrgete pärast muretseda. JOZ kasutab vaid parimad materjale, mis garanteerivad kauakestva probleemideta töö. Kui aga tõesti peaks esinema rike, tagab meie hooldusmeeskond, et see lahendatakse võimalikult kiiresti. Süsteemide regulaarne hooldus pikendab nende eluiga märkimisväärselt. Seega pakume ka hooldust, mis tagab probleemideta käituse.

Kombi-skreeperid

Kombi-skreeperid peaaegu kõigile põrandatele.

JOZ kombi-skreeper sobib eriti hästi lautadele (pool-) kinniste põrandatega. Need võivad olla tasased põrandad kindlate vahemaade tagant esinevate äravooludega, aga ka kaldus põrandad, kus sõnnik voolab keskele või otstesse. Ribipõrandatele sobivaid skreepereid ja kombi-skreepereid saab toota kokkupandavatena, nii et sama ala saab vajadusel puhastada ka muu tehnikaga.

Kombi-skreeperi eelised:

  • Puhtam töö, nii et sõrad püsivad kuivad ja puhtad
  • Kompaktne; puhastab terve käigu laiuse kohe algusest
  • Kombi-skreepereid toodetakse vastupidavatest kõrge kvaliteediga materjalidest, mis tahavad usaldusväärsuse ja pika eluea
  • Sabariba ja viimistlus tagavad ideaalse loomasõbralikkuse

Ehitusprotsessi nõustamine

Soovi korral pakume jooniseid kõigi skreeperite paigaldamiseks vajalike kohandustega. Aastatepikkune kogemus ning keskendumine hügieenile ja looma heaolule tagavad parimad tulemused nii ehituse ajal kui ka paljudeks aastateks pärast seda.

Ribipõranda skreeper

Ribipõranda skreeperit kasutatakse peamiselt ribipõrandatel ja mõningatel madala emissiooniga põrandatel. Saadaval on mitmesuguseid ribipõranda skreepereid, näiteks koos või ilma kummirootorita, galvaniseeritud ja/või tugevdatud versioonid. Ribipõranda skreeperid sobivad nii trossi, köie kui ka ketiga paigaldusteks.

Ilma kõrvalt juhtimiseta

JOZ ribipõranda skreeperi oluline eelis on, et see ei vaja kõrvalt juhtimist. Spetsiaalsed rootorid skreeperi külgedel kindlustavad, et näiteks toidukäigu tugedest ja torudest saab probleemideta mööda. Isegi kui sõnnikukäigud on ebavõrdsete pikkustega, on JOZ ribipõranda skreeper probleemivabalt kasutatav nii trossi, keti kui ka köiega.

Automaatselt kohandatav

Skreeperit veetakse üle põranda keti, trossi või köie abil; toidet annab vaikne elektrimootor. Kiiruseks on 4 m/min. Kõike uuema JOZ kontrollpaneeliga saab skreeperi tööd hallata täisautomaatselt.

Ribipõranda skreeperi eelised:

  • Loomasõbralik tulemus
  • Hügieenilisem lüps, mis tahab parema piimakvaliteedi
  • Vähem sõnnikut ribipõrandatel, seega vähem sõraprobleeme ja puhtamat latrid
  • Vähem sõnnikut latrite taga, nii et lehmad püsivad puhtamad
  • Vähem udarate pesemist, seega kiirem lüps
  • Vähem saepuru või põhku puhkelatrites.