Küsi hinda ja infot

THE AGRICOW Cow Tradition madratsid

Mudelid on disainitud ja toodetud vastavalt Agricow’ traditsioonidele: täiuslik kombinatsioon keskkonnasäästlikkusest ja ökonoomsusest tänu taaskasutatavate materjalide ning kõrgtehnoloogiliste kangaste kasutamisele.

Kogemused näitavad, et madratsite kasutamisega on vähenenud mastiidi esinemine ning piima tootlikkuse tõus ulatub üle 20%.

Liivaga täidetavad lamamisbokside lahendused COW-MATRESS TRADITION on valminud koostöös kogenud farmeritega läbi viidud aastatepikkuse põhjaliku uurimistöö tulemusena.

Madratsitel on kummist rakustruktuur, mis lubab kasutada lamamisboksis liiva, muretsemata liiva eraldumise või lehmade loomuliku liikumise tagajärjel tekkivate lohkude pärast. Liiva täis madratsid on keemiliselt inertsed, pehmed ja kuivad. Madratsid püsivad muutumatud nii keemilisest kui ka füüsikalisest vaatenurgast. Kuna madratsitesse ei teki lohkusid, püsib looma ase puhas ja mugav.

Agricow lehmamadratsid hoiavad ära levinud probleemi liiva eraldumisega asemelt. Kasutada võib liiva, põhku või saepuru. Kuna kaod on minimaalsed, on tulemuseks ka kokkuhoid hoolduskuludelt.

Madratsi struktuur hoiab ära liiva kao umbes 70% ulatuses võrreldes traditsioonilise latriga.

Võimalik on madratsi tagumisse ossa lisada kumm, mis laseb lehmal mugavamalt latrisse siseneda ning latrit lihtsamini puhastada.

AGRICOW lehmamadrats Tradition on soodne ja kergesti paigaldatav, sobib kõigile asemetele ning on tüüblitega kergesti põranda külge kinnitatav.

  • Vastupidav putukate ja mikroobide suhtes
  • Ei tekita staatilist elektrit ning hoiab ära eri materjalide interakteerumise
  • On väga vastupidav hapetele, ei mädane ja püsib omadustelt muutumatu
  • On 100% taaskasutatav